Terminátor: Temný osud – Sára Connor s raketometem v prvním traileru

Už šestý díl kultovní série filmů bitvy strojů proti lidem Terminátor je tu! Tentokrát s názvem Temný osud (Dark Fate). První ukázka na plnohodnotné pokračovnání Terminátora 2: Den zúčtování láká na efektní akční podívanou v režii Tima Millera (proslaven především natočením prvního dílu filmu Deadpool v roce 2016).

Ve filmu Terminátor: Temný osud se opět představí Arnold Schwarzenegger v roli Terminátora T-800, Linda Hamilton v roli Sáry Connor, dále se představí Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Diego Boneta, Lorna Brown, Natalia Reyes, Alicia Borrachero a další. Hudbu k filmu složí Junkie XL.

Perfektní akční film na obzoru

Jak již bylo řečeno, jedná se o volné pokračování Terminátora 2, čímž tedy vlastně budou všechny předchozí filmy, které po T2 následovaly přeskočeny a nebudou na sebe nijak navazovat.

V traileru je vidět spousta akce na silnici i ve vzduchu. Určitě by tedy neměla být nouze o spoustu dalších akčních scén, které nadšenci stříleček a robotů z budoucnosti jistě očekávají.

James Cameron je zpět

Jako producent snímku se podílí sám původní tvůrce Terminátora James Cameron. Se scénářem jim pak pomáhá trio v podobě Justina Rhodese, Joshe Friedmana a Davida S. Goyera. Právě tato spolupráce dává fanouškům velké naděje na to, že po řadě ne moc povedených filmů z terminátorova univerza, se dočkají důstojného nástupce předchozích filmů.

Snímek má být uveden do kin na podzim letošního roku a má jít o první část chystané trilogie, budete se tedy moct těšit i na další díly.

Trailer Terminátor: Temný osud (Dark Fate)

No a jak teda vypadá první ochutnávka filmu? Slibovaný trailer je zde >>>

Tags: ,