10 věcí, bez kterých ženy nemůžou žít!

Dovolili jsme si pro vás vytvořit seznám věcí, bez kterých, podle nás, nejsou ženy ženami. Samozřejmě ne každý to bude vnímat stejně a nemusíte se s tím úplně ztotožnit. Může vás ale inspirovat, nebo alespoň pobavit.

Láska

Láska patří jak do života mužů, tak i žen. Je fakt, že ženy tento cit prožívají daleko více a prochází se dvěma obdobími – zamilovaností a nenávistí. Určitě některá z vás si již řekla „Sakra, už nikdy víc!“, ale nakonec dřív nebo později jste „vstoupily do stejné řeky“.

Čokoláda

Lásku k čokoládě mají ženy obrovskou a to nejen „při svých dnech“, ale mnohdy dokáže nahradit partnera u filmu nebo v posteli! Ne nadarmo se říká, že má blahé účinky na naši psychiku. Může také ženám přivodit „sladký orgasmus“.

Make-up

Ženy chtějí být krásné. Přímo těmi nejkrásnějšími bytostmi, když jdou na rande, na schůzku s někým důležitým, nebo jen tak, pro svůj dobrý pocit. Pro ženy je zkrátka důležité se líbit za jakýchkoliv okolností. Přiznejte se, které v kabelce nesmí chybět pudr nebo lesk na rty!

Slzy

Radost, zklamání, dojetí, smutek. Všechny tyto pocity pociťuje každý. Je ale známo, že ženy tyto pocity prožívají daleko víc, než muži. Rády si popláčou u smutného filmu, u narození nového potomka či z projevení lásky partnera. Slzy prostě patří k životu, hlavně k tomu ženskému.

Boty

Určitě to znáte – doma vám praská botník ve švech, ale stejně máte nutkání jít do obchodu koupit si nějaký nový pár bot. Doma potom s nimi před zrcadlem pózujete jen v teplácích a až najde ten den D, kdy s nimi vyrazíte do města, zjistíte, že patu máte samý puchýř. Stejně ale bez nich nedokážete žít a chcete jich mít tolik jako Jessica Parker ze Sexu ve městě!

Kabelky

Minimálně ke každému outfitu jednu, všech barev, ale také alespoň dvě černé, neutrální, které vás neomrzí. Občas si koupíte nějakou levnější, kterou stejně až se odře, vyhazujete s těžkým srdcem. Okamžitě ale potom jdete vybrat další. Jsou to zapeklité situace, kdy v mrazech musíte lovit klíče někde mezi tím „bordelem“, který dokáže vaše kabelka unést. Stejně ale bez nich nedokážete žít.