Čím se zaručeně zabavit na YouTubu?

Určitě to znáte, nudíte se a projíždíte YouTube, ale ne a ne nalézt nějaké video, co by vás oslovilo a pobavilo. Po přečtení tohoto článku s tím může být konec, neboť jsme si pro vás přichystali tipy na videa, která nás zabavila na dlouhé hodiny. Tedy nejen nás, ale zároveň i další stovky tisíc lidí na celém světě. 

Nervy drásající olympiáda cvrnkacích kuliček 

Pokud jste v duši alespoň částečnými sportovními fanoušky, tak jsme zcela přesvědčeni o tom, že vás tento koncept nadchne. Jedná se o zimní a letní olympijské hry akorát s tím „nepatrným“ rozdílem, že místo sportovců zápolí týmy složené z cvrnkacích kuliček. Leč se to může na první pohled jevit spíše podivuhodně než zábavně, tak vězte, že je to sakra legrační a návykové! Na kanále Jelle’s Marble Runs pak lze nalézt například i rallye závody těchto kuliček. 

Bizarní japonské soutěže všeho druhu  

Japonci jsou svou náturou a koníčky naprosto odlišní od Evropanů. K tomu, abyste dospěli ke stejnému názoru nemusíte být vůbec zeměpisec, stačí pouze zhlédnout několik videí na YouTube zachycujících japonské televizní soutěže, nad nimiž občas zůstává rozum stát, nicméně účel v podobě pobavení je u nich téměř zaručen. Jmenovitě se jedná například o soutěž v předstírání spánku (na videu) či foukací přetahovanou švábem. Podobných videí jsou však na YouTubu stovky, tudíž o zábavu je postaráno!

„Rebel“ nerespektující zákazy 

Stačí se na chvíli zastavit a rozhlédnout se kolem sebe a rázem zjistíte, že svět kolem nás je plný absurdních zákazů a nařízení. Právě proti nim se rozhodl vtipnou formou bojovat jistý Australan Luke Kidgell, jenž vytvořil sérii komických videí, v nichž s naprosto kamenným výrazem ve tváři porušuje jedno takovéto „veledůležité“ nařízení za druhým. 

Tags: ,