Kam vyrazit na romantickou dovolenou

Chcete vzít vaši drahou polovičku na dovolenou jejích snů, kterou si užijete od první chvíle až do té poslední? Užít si ji můžete jak v létě, tak i v zimě. Noste svou ženu v náručí a užívejte si společně volných chvil, relaxujte a oddávejte se plnými doušky kouzelné romantické atmosféře, která ji jistě potěší a mile překvapí. Ženy jsou romantická stvoření, a když uděláte vše, co jí jen na očích uvidíte, budete šťastní oba.

Před cestou si nezapomeňte vypnout služební mobilní telefony, toto je čas určen jen pro vás dva a vaši relaxaci a pohodu. V žádném případě si nenechte rozjímání rušit pracovními záležitostmi.

Letní radovánky u vody

Letní vedra jsou často k nevydržení, a proto je velice důležité, abyste na své dovolené měli k ruce zdroj vody. Může se jednat třeba o potok, řeku, jezero, koupaliště, rybník, nebo přímo o moře. Je jen na vás, zda vyrazíte poznávat romantická místa v České republice, nebo zajedete do zahraničí. Vždy je nabízena spousta možností, jak si užít radostných romantických chvil. Že vám pobyt u vody nepřijde nijak romantický? A co když se spojí s plavbou na loďce, nebo s návštěvou zámku?

V České republice můžete navštívit třeba Červenou Lhotu, ke které musíte dojít po mostku, protože jí obklopuje jezírko. Užijete si nejen romantickou atmosféru, ale zároveň se necháte provést historickým objektem a poznáte další milé místo, kam se třeba v budoucnu rádi vrátíte.

V zahraničí nemusíme zdůrazňovat návštěvu moře a historických památek v městech, avšak nedá nám a zmíníme se o městě, které je s romantikou, vodou a plavbou na loďkách spojeno. Jak jste jistě správně uhodli, jedná se o Benátky a plavbu na gondolách. Pokud sem svou drahou polovičku vezmete, věřte, že bude nadšená a bude zářit jako slunce.

Pro milovníky historie

Pokud jste pár, který rád putuje po stopách historie, jistě oceníte několik typů na romantické objekty, v jejichž blízkosti se vyplatí dovolenou ve dvou strávit. Vyrazte do Jižních Čech, Český Krumlov a České Budějovice vítají zamilované otevřenou náručí. Historická centra jsou plná romantických památek, při jejichž objevování zažijete spoustu dobrodružství.

Další oblíbenou romantickou a velmi poetickou destinací v Čechách je Český Ráj. Ano přesně zde se budete cítit jako v ráji. Pohybovat se budete v přírodě a vždy se před vámi objeví nějaká působivá památka. Ať už to jsou hrady a zámky, nebo třeba přírodní úkazy – vytvarované pískovcové skály. Pochopitelně však nesmíme zapomenout na působivé vyhlídky, kterých je tu též požehnané množství.

Sněhové radovánky

Užijte si romantickou dovolenou i v zimě. Již sám sníh je romantický. Vyrazte se svou drahou polovičkou do hor, je jedno jestli do Krkonoš, nebo na Šumavu. Všude je spousta možností, jak využít svůj volný čas ve dvou. Můžete spolu stavět sněhuláky, sáňkovat, či lyžovat. Při tom všem si budete užívat kouzelného výhledu do krajiny, která vás bude obklopovat. I tímto způsobem se dá užívat romantická dovolená.

Po příchodu z venku si můžete spolu dát svůj oblíbený teplý nápoj. Ať už se jedná o čaj, kávu, svařák či grog. Po náročném dni můžete své drahé polovičce namasírovat záda a plnými doušky si užívat romantiku. Vy i ona si tento nevšední zážitek zasloužíte.