4 typy chlapů, kteří budou pro ženy vždy jen kamarádi


Ženy jsou, co se týče volby svého partnera vybíravé. Pro všechny ostatní už zbývá jen stát se kamarádem. V našem článku vám přinášíme 4 zaručené vlastnosti, kdy to máte jisté a dál než do friendzone se prostě nedostanete.

Oškliví

Pokud jste ten typ, kterému holky říkají, že by chtěly chlapa jako jste vy, ale zároveň jste odmítán, vlastně chce někoho s vaší povahou ale zároveň někoho, kdo si myje vlasy a používá deodorant.

Stěžovači XXL

Nic není víc nepřitažlivého než to, když si stále někdo pořád stěžuje, jak jsou lidé okolo něj tak zlí a život je vlastně nefér. Ženy sice mají rády projevy citů, avšak pozor na propast, kdy to brzo končí v přihrádce „otravné“. Nemůžete každému na potkání vyprávět, jak máte velké deprese, jak se chcete zabít a nemůžete ani spát. S takovou vás prostě nikdo milovat nezačne.

Lháři XXL

Ženám by se lhát nemělo, májí dost dobře vyvinutý čuch na lži. Takže pokud své vyhlídnuté známosti začnete povídat, jak soused unesl vaše dítě a na druhý den jste zjistil, že máte nádor na mozku, který roste každý den o deset čísel… Nejen že tím odradíte ženu, ale potom si bude myslet, že těch deset cenťáků máte maximálně tak v kalhotách.

Princezny

Myslíte si, že ženy rády vidí kluky, kteří se chovají jako holky? Že tráví v koupelně daleko víc času než ta daná dáma, protože její přítel si musí pořádně nagelovat vlasy, aby z toho měl hřebíky, čtyřikrát se převléct, protože mu to všechno neladí do jednoho celku nebo si třikrát přepudrovat nos? Tohle je špatně a jen ona by tu měla být právě jako ta princezna.

Tags: ,