Škoda Scala je budoucností českých silnic, nechcete se seznámit?

Na ulicích se bude opravdu vyjímat, nabídne snadné a pohodlné cestování pro všechny generace. Přináší pár novinek, praktických do každodenního provozu a dokáže vyhovět i opravdu náročným řidičům. Klimatizace je už samozřejmost, ale elektricky nastavitelná zpětná zrcátka s vyhříváním už jsou z trochu jiné kategorie. Díky palubnímu počítači je zaručena bezpečnost provozu, a to i když budete zrovna před přechodem pro chodce. Zkrátka, Scala je modelem určeným nejen pro české silnice.

Až devět airbagů a obrovský zavazadlový prostor

Ve své třídě nabízí skutečně unikátní úložný prostor, s objemem 467 litrů se může nová Škoda Scala hrdě řadit mezi opravdovou špičku. Standardní výbava pak přináší asistenta hlídání jízdního pruhu, díky němuž se už na silnici nikdy neztratíte.

K dispozici je též dotyková obrazovka, na kterou dobře uvidí nejen řidič, ale i společnost sedící vedle něj. O bezpečnost se pak starají asistenční systémy, stejně jako airbagy, jichž může být ve voze dokonce až devět. Řídit tento vůz tedy bude skvělá zábava!

Libo benzín, naftu nebo pohon na CNG?

Ekologický zemní plyn, ale také klasika v podobě benzínových a naftových motorů. To vše je v široké nabídce vozů z rodiny Scala, které se poprvé ukazují světu v prosinci 2018 v izraelském Tel-Avivu. Standardní výbava zahrnuje šestnáctipalcová ocelová kola, asistenta rozjezdu do kopce nebo funkci nouzového brždění. Jinými slovy, postaráno je o vše důležité a podstatné, velmi pestrá je i nabídka doplňkového vybavení.

Cena nové Škody Scala tak může být opravdu různá, záleží, co si přidáte k základu. Za příplatek se nabízí dešťový asistent, dvouzónová automatická klimatizace nebo elektricky nastavitelné sedadlo řidiče pro maximální pohodlí nejen při jízdě. Vychutnejte si proto každý den se značkou Škoda a potěšte se i její bohatou historií.

Tags: