Jak se stát atraktivním mužem?

Žena je tvor složitý a zavděčit se jí není pro muže často vůbec jednoduché. A co teprve, když ji chcete okouzlit svým charisma a přitažlivostí!

Přitažlivost je unikátní záležitost, a málo kdo se s ní rovnou narodí. Abyste byli pořádně přitažlivými muži, musíte na sobě trochu zapracovat. Přečtěte si následujících pár rad, které vám napomůžou objevit v sobě skrytou přitažlivost.

Cvičení

Tuto radu jistě najdete všude a každý o ní ví. Jenže když to každý vím, tak ne každý to dělá.

Zapište se do posilovny a vezměte do rukou činky. Makejte na sobě. Sebevědomí se dostaví během pár dnů a budete si vyloženě užívat tu bolest svalů po konci tréninku. Přímo se do toho zamilujete, a to nejen proto, že se budete cítit lépe fyzicky, ale také psychicky a vaše pevné tělo vám přijde atraktivnější.
I testosteron, který cvičením získáte vám napomůže k oslovení žen a budete mít větší „sexuální drive“.

Změňte šatník

Projděte si internet, časopisy a nastudujte, co je zrovna „In“. Nakupte si nová trička, košile, džíny a uvidíte, že rapidně stoupne počet obdivných pohledů od ženských pohlaví. I správné oblečení vám zvýší sebevědomí. Zapomeňte na styl „hodný kluk a kamarád“, a najděte sám sebe v novém stylu.

Úsměv sem, úsměv tam

Bad guy se nesměje a na to holky letí. Ano, ale i ne. Je rozdíl, mezi falešným úsměvem, radostným či upřímným. Na to mají ženy detektor. Proto nejlepší je usmívat se očima, smích, který je upřímný a jde opravdu od srdce. A je to lepší, než chodit po městě s křečovitým úsměvem.

Řeč těla

Jen 7 % z celkového dojmu jsou slova. Dalšími faktory jsou třeba tón hlasu, oblečení a podobně. Největší část ale tvoří řeč těla.

Hlava do země, shrbený, rychlá chůze – to je všechno špatně. Musíte chodit a stát vzpřímeně, chodit pomalu a při komunikaci s druhým člověkem se dívat pevně do očí a lehce se usmívat.