Tipy na správný podzimní outfit!

Dříve se stmívá, později rozednívá, listy se barví do žlutých tónů. Znamená to jediné. Začíná podzim. I když v létě ze sebe odhazujeme svršky, na podzim přemýšlíme, co na sebe, aby nám bylo teplo. Pojďme se tedy společně podívat na pár tipů, jak se obléct v období podzimu a vypadat přitom stylově.

Tlumené barvy

Je jasné, že na podzim nebudeme nosit křiklavě žluté či červené tričko. Nejlepší pro toto období jsou tlumené barvy. Zkraje můžeme použít odstíny béžové a šedé, pomalu poté můžeme použít tmavě vínovou, modrou, zelenou nebo hnědou.

Rukavice

I když si většina může klepat na čelo, proč zrovna nosit rukavice, v posledních letech získávají na popularitě. Nabízí hlavně pevné držení volantu kupříkladu, nebo i příjemné teplo v začínajících mrazech. Můžete si vybrat rukavice zdobené páskem ,nebo se stylovým a barevným provedením. Samozřejmě se to týká především kožených rukavic.

Kardigany

Především v září, kdy nám počasí nenadělí ještě příliš deště, můžete použít pánský kardigan. Můžete si vybrat z široké nabídky – od kardiganů s knoflíky a délkou do pasu, po kardiganu bez zapínání s delší délkou.

Šály

Nejen ženy se mohou zachumlat do pořádné mohutné a teplé šály. Mohou i muži. Letos „frčí“ kostkovaný vzor, proto neváhejte! Samozřejmě lze tento doplněk koupit i v jednobarevné verzi.

Koženky

Letecké koženkové bundy dosahují taktéž svého vrcholu. Nedbalá elegance u mužů je pro ženy velice sexy, a proto v kombinaci s příjemných svetrem je to to nejlepší, co můžete nosit!

Který outfit vás zaujal nejvíc? A který byste nikdy na sebe nevzali? Napište nám do komentářů!

Tags: , ,