Kde najít svou drahou polovičku

Jste zatím sám a kladete si otázku, jak najít pro sebe vhodnou dívku? Jste již zoufalý ze své osamocenosti a nevíte, jak tuto situaci změnit? Existuje spousta možností a my vám je prostřednictvím tohoto článku představíme.

Osobní kontakt

Nejlepším způsobem seznámení je osobní kontakt. Potkáte se na oslavě narozenin kamaráda, při nákupu do sebe nechtěně vrazíte, nebo na procházce. Dáte se jen tak do řeči a zjistíte, že máte hodně společného a máte vyhráno. Žádoucí však je působit sebevědomě a hlavně opravdově, přetvářka rozhodně není vítána, pokud tedy nechcete dopadnout tak, že vás pak ve vztahu drahá polovička bude nutit do něčeho, co nemáte rád.

Osobní kontakt má však také výhodu v tom, že nelze zaměnit osobnost za osobnost. Online seznamka má nevýhodu v tom, že nikdy nevíte, zda na druhé straně sedí opravdu osobnost, o kterou byste měl zájem. Existují tací lidé, kteří si do profilu vloží nepravdivé informace, aby tak zaujali svůj potenciální protějšek.

Pokud se setkáte venku, nebojte se projevit své sympatie a klidně se se ženou dejte do řeči. Rozhodně neprojevujte žádný strach a snažte se působit sebevědomým dojmem. S pravdou a pokorou nejdále dojdete.
Žena by z vás měla cítit, že jste pro ni ten pravý. Potřebuje člověka, který ji bude ochraňovat, bude milý a bude pro ni ochotný snést i modré z nebe.

Online seznamky

Online seznamky jsou skvělou alternativou pro stydlíny, kteří se obávají seznamovat se s dívkami osobně. Neustále byste však měl mít na mysli, že i vy se jednou budete muset setkat a poznat se osobně, protože to za vás seznamovací servery neudělají. Na osobní schůzky nemusíte chodit sami, zkuste třeba vymyslet nějakou akci, které se budete moci zúčastnit ve více lidech. Užijete si nejen spoustu zábavy, ale zároveň poznáte osobnost svého potenciálního protějšku. Zároveň tak předejdete neblahému překvapení, které bohužel může nastat.

Nebezpečím těchto seznamek je velká pravděpodobnost, že natrefíte například na falešný profil. Můžete natrefit na podvodnici, která může ve svém profilu falšovat informace, ať už se jedná o fyzické dispozice, zájmy, či o samotnou fotografii.

Mnoho uživatelů na svůj profil dává ideální míry, aby na svůj protějšek zapůsobili, avšak realita se od poskytnutých informací mnohdy liší. Na fotografiích si často můžete prohlédnout fotky stažené z internetu zobrazující krásky, ale také se hojně vyskytují fotografie, které zobrazují osobnost, která stojí v dálce u nějaké památky.

Toto jsou rizika, kterým byste se i vy sám měl vyhnout, pokud si chcete najít ideální protějšek. Jak jsme již psali výše, je důležité, abyste se ukázal takový, jaký doopravdy jste.

Seznamovací večírky

Jistě si velice dobře vzpomínáte na filmy, v nichž hlavní hrdinové navštěvují organizované seznamovací večírky. Máte určitou dobu na komunikaci s jednou ženou, čas je vám odměřen a po zaznění určitého zvuku se přesouváte dále. I u nás se s těmito seznamovacími akcemi můžeme setkat. Užijete si hezký večer a bonusem vám bude, že z něj s největší pravděpodobností nebudete odcházet sami. Také u této seznamovací taktiky je vhodné působit co nejvíce přirozeně.

Závěrem

Rozhodně netlačte na pilu, uvolněte se a snažte se působit co nejpřirozeněji. Pokud nebudete při seznamování se se ženou přirozený, nemůžete očekávat pozitivní reakce. To stejné platí o zoufalém hledání. Ženy nemají rády, pokud si při jednání s nimi neustále kolem dokola naříkáte a zoufáte. Každá dívka touží po sebevědomém muži, který ji ochrání a ne po „zoufálkovi“, který se neustále shazuje a tvrdí o sobě, jak je neschopný. Při seznamování tedy na toto myslete a zaručujeme vám úspěch.

Dále pak myslete na to, že vás žena nemusí nutně přitahovat svým zevnějškem, ale může na vás i tak působit sympatickým dojmem. Rozhodně tedy nedávejte na vzhledovou stránku a pokuste se poznat, jaká je uvnitř.