5 překvapivých divností, kterém muži u žen hledají

Ženy si myslí, že musí být pro nás dokonalé, aby se nám stoprocentně líbily, ale opak je však pravdou. My totiž na nich milujeme právě ty věci, které ony na sobě nemají rády. Pokud nevěříte, výsledky průzkumu vám to vyvrátí.

Ve Velké Británii proběhl průzkum, kde dotazník vyplňovalo tisíc mužů a tisíc žen. Otázky se týkaly, co na tom druhém mají rádi a na závěr měli vyplnit, co oni sami na sobě nemají rádi. Mezi nejčastější odpověď na otázku, co muži na svých ženách mají nejraději bylo odpovězeno například nedokonalé zuby, stárnutí nebo mírná potrhlost.

Vyčesaný culík

I když rozpuštěné vlasy jsou pěkná věc, vyčesaný ohon na hlavě dělá na nás na muže větší dojem. Díky culíku vidíme u ženy krásnou tvář, krk a my se můžeme jen nad tímto pohledem zasnít.

Bledá pokožka

Ženy se snaží při prvním výskytu slunce opálit vyloženě do čokoládové barvy, avšak to, že my máme raději ženy s bledší pokožkou je pravda. Dle výzkumu jsou tmavší typy pro nás více promiskuitní a to asi pro nás není zrovna to pravé ořechové.

Jizvy a strie

Pro ženu možná nedokonalost, pro nás muže tyto věci dělají ženu ženou.

Chrochtání při smíchu

Ženy to berou jako odpor a myslí si, že nás díky tomu od nás odláká. Opak je však pravdou. Funění a chrochtání při smíchu považujeme jako projev upřímnosti.

Peprnější slovník

Nám mužům se líbí, když žena občas dokáže mluvit pořádně peprně. Samozřejmě toto neplatí při návštěvě rodičů, ale je fajn, když si před kamarády nehraje na dámičku a pořádně se společně zasmějete i u lechtivého vtípku.

Tags: ,