Ženy milují mužskou módu

Ženy rády pozorují muže, avšak často jen z toho důvodu, že je na jejich oblečení, či stylu něco zaujalo. Často si můžeme všimnout i toho, že se ženy samy snaží oblékat podobně, jak to vidí u svého protějšku. Muži mají vyvinutý smysl pro styl a vždy, když si jdou do obchodu koupit něco na sebe, uvažují o tom, co by se jim nejvíce hodilo a k čemu.

Je to obdivuhodné, ale při výběru se jim málokdy stane, že sáhnou vedle.
Muži často chodí sladění precizněji než ženy a ty jim mohou tak akorát závidět jejich tajemství. Jaké kousky ženy obdivují, když si je jejich drahá polovička vezme na sebe? Zde je malý průvodce.

Než vykročíš na ulici, podívej se, co máš na nohou!

První, čeho si ženy nejčastěji na mužích všímají, je obuv. Dámy obdivují zejména preciznost výběru. Nejoblíbenější jsou snad slavnostní černé kožené boty, které si muž nejčastěji bere k obleku. Pokud však jste sportovec a budete sportovně oblečen, jistě na vás ženy budou obdivovat i obyčejné tenisky.

Velkým letním přehmatem, kterého se zejména dopouštějí starší muži, je to, že si na bílé vysoké ponožky obujete sandále. To se za vámi ženy budou ohlížet, avšak s tímto stylem se u nich obdivu rozhodně nedočkáte. Ponožky by neměly být vidět z žádné obuvi.

Čekáte velkou vodu?

Ležérnost nade vše. Oblékněte si kratší, tzv. 7/8 kalhoty a ohrňte je na délku tříčtvrťáků. Dále pak si můžete ohrnout i rukávy. Na ženy pak budete působit mužným a silným dojmem. Ženy z vás budou nadšené. Každá druhá touží po silném statkáři a tento styl se dá za statkářský rozhodně považovat.

Velkou chybou však bude, když si na sebe obléknete kalhoty, které vám budou krátké. Každá dáma totiž rozezná rozdíl mezi 7/8 kalhotami, které vám sedí a mezi malými kalhotami, v nichž se ani sám nebudete cítit příjemně a přirozeně. Nejenže vás mohou třeba škrtit, ale také vám můžou způsobit velké bolesti.

Pečujte o svůj vzhled

Dalším prvkem, kterého si dámy všimnou hned na první pohled, je úprava vašeho zevnějšku. Ženy nejvíce oceňují pěstěný zevnějšek. Vlasy by měly držet požadovaný tvar, neměly by vám v žádném případě překážet a činit vám přítěž, zároveň byste však ani neměli experimentovat s délkou svých vlasů.

Pokud jste se svým současným účesem spokojení, rozhodně jej neměňte, nemusel byste se v novém účesu cítit dobře. Toto všechno ženy dokáží z mužů vycítit i během těch pár chvilek, kdy jste se potkali na chodníku.

Pečovat byste však měl i o svou pokožku. Je pravda, že každému se občas vyrazí nějaký ten pupínek, ale věřte tomu, že se tomuto dá předcházet. Když už se stane, neberte pupínek jako katastrofu a rozhodně jej sami nepropichujte, tím předejdete zejména nežádoucím jizvičkám v obličeji, které jsou nežádoucí stopou po nešetrném zacházení. S použitím kvalitní kosmetiky jistě problémům s pletí předejdete.

Tags: ,