Užijte si skvělé první rande

Objevil jste svou princeznu a domluvili jste se na první schůzce? Máte již teď deprese z toho, jak se chovat, tak abyste ji od sebe hned neodpudil? Před odchodem z domu byste se měl patřičně připravit. V jakých ohledech? Na to se podíváme níže. S našimi radami budete moci odhodit zbytečné obavy, které vám akorát svazují ruce. Uvolníte se, budete působit sebevědomým dojmem a budete pro svůj protějšek okouzlující.

Oblečte se pohodlně

Na rande byste měl s dívkou chodit v oděvu, který je vám pohodlný a příjemný. Jen tak na ni zapůsobíte okouzlujícím dojmem. Pokud navíc disponujete sportovní postavou s pevnými svaly, máte vyhráno. Oblékněte si džíny z příjemného materiálu, který obepne vaše vytvarované pozadí, po kterém ženy touží a nic jim nebrání se po vás v nestřeženém okamžiku ohlížet. K džínům si oblékněte své nejoblíbenější tričko, které by opět mělo zvýraznit vypracované břicho. Jen tak se stanete pro vaši dívku neodolatelným a nezapomenutelným.

Ženy často pokukují po obuvi, kterou si muži obují ke svému oděvu. Ta by jej měla doplňovat a pozvedat jej na vyšší level. V očích žen jsou nejoblíbenější obuví pánské kožené boty černé, nebo hnědé barvy.

Upravte svůj zevnějšek

Před schůzkou nezapomeňte upravit patřičně svůj vzhled. Vykoupejte se, umyjte si vlasy, vyčistěte si zuby a oholte dohladka své vousy a knírek. Ženy v poslední době mají v oblibě spíše hladké tváře. Po této proceduře na svou tvář naneste vodu po holení. Chvilku počkejte a pak si na tvář naneste krém vybraný pro váš typ pleti. Vaše pleť potom bude působit krásně pěstěným dojmem, což ženy dokážou ocenit.

Dále si vyberte lehkou vůni a trošku se stříkněte, abyste jí krásně voněl. Věřte tomu, že pokaždé, když ucítí parfém, kterým se navoníte, automaticky se jí vybaví vaše tvář. Ženy mají většinou rády sladké vůně. Těžké vůně nejsou nic pro ně a už vůbec ne zápach potu.

Chvilku před tím, než bude odcházet na schůzku, upravte si vlasy. Učešte je tak, abyste byl sám se sebou spokojen. Pokud máte určitý oblíbený účes, upravte do něj své vlasy, protože jen tak budete moci na svou vyvolenou zapůsobit. Nezkoušejte nic nového, potřebujete si být jist sám sebou a s novým účesem, v němž se třeba nebudete cítit dobře, se vám toho docílit nepodaří.

Nechoďte s prázdnou

Na první schůzku byste nikdy neměl přijít s prázdnou. Pokud cestou potkáte květinářství, přineste své přítelkyni květinu. Ženy mají nejraději růže, stačí jedna růžička a úspěch máte zaručen. Pokud nepotkáte květinářství, můžete dívce přinést třeba nějakou dobrou bonboniéru, kterou máte rád. I tuto maličkost dámy dokáží ocenit. Rozhodně to působí mnohem lépe, než když přijdete naprázdno.

Chovejte se přirozeně

Na schůzce se snažte chovat co nejpřirozeněji. Nehrajte si na nic, čím nejste. Odbourejte veškerý strach, kdyby vám žena nechtěla dát šanci, tak by nekývla na vaši schůzku. Zčásti již můžete počítat s tím, že máte vyhráno.

Tags: ,