Jak si uchovat fungující vztah

Našli jste svou drahou polovičku? Gratulujeme vám. První krok máte úspěšně za sebou. Teď se jen snažit udržet vztah fungující tak, aby vám vydržel napořád. Mnoho mužů si klade otázky, jak to udělat a otázku udržení vztahu jim přijde často jako neřešitelná. Přečtěte si tento článek a věřte tomu, že od této chvíle to váš problém nebude. Stačí se jen držet našich rad.

Sneste ženě modré z nebe

Každá žena touží tajně po tom, aby se její princ na bílém koni o ni staral a byl jí ochotný snést modré z nebe. Je jedno, jestli jste spolu týden, nebo 30 let, protože žena má tuto potřebu po celý život. Snažte se jí plnit její tajné touhy.

U žen můžete počítat s tím, že spíše ocení činy. Hmotný dárek sice potěší, ale… Žena si automaticky začne klást otázky, zda jste něco neprovedl a nežehlíte. Pokud jí chcete vyjádřit svou lásku, vyrobte jí něco. Velkou výhrou pro vás bude například kuchařské umění. Udělejte jí tousty ve tvaru srdíček a naplňte je její oblíbenou náplní. Dalším zajímavým činem pro ni bude, když za ni uděláte práci, kterou třeba nemáte rád a věnujete jí čas na její oblíbenou činnost. Vaší odměnou pak bude její rozzářený pohled a třeba i časté romantické chvilky strávené v jejím objetí.

Miláčku, Ty nevíš, že mám narozeniny?

Pro ženu jsou velice důležité některé přelomové okamžiky v jejím životě. Myslete na to. Ve svém diáři si tedy utvořte upomínky na dny, které považuje za hodné k oslavě. Takovýmito dny jsou například její narozeniny, jmeniny, výročí seznámení či svatby. Jistě se objeví i některé další události hodné oslavy. V daný den ji potěšte snídaní do postele a darujte jí květinu, ke které můžete přidat její oblíbenou bonboniéru.

Pokud víte, že vaše žena touží po novém doplňku, ať už bytovém, nebo módním. V den narozenin jí můžete její přání splnit. Věnujte jí dárek takový, který jí vydrží a potěší. Některé ženy si přejí ve svém životě začít něco, co ještě nikdy nezažily. Přejí si dobrodružství, na které by mohly vzpomínat po zbytek svého života. Co takhle splnit takovéto přání?

Zapomeňte na nevěru

Muži jsou od přírody lovci a touží po neustálém objevování a lovu. Každá žena, když už si najde svého vysněného prince, si přeje věčnou lásku a život strávený v jeho přítomnosti. Očekává od muže to stejné. Avšak muži se často ohlíží po jiných ženách a v hlavě je potajmu vysvlékají. Ženy i na toto pohlíží jako na nevěru, sice provedenou v jiné rovině, ale přesto tomu tak je.

Na fyzickou nevěru rovnou zapomeňte, pokud si chcete užít spokojeného života po boku své drahé polovičky. Být nevěrný není žádnou výhrou. S tím, že začnete svou ženu podvádět, si koledujete o velký problém a vydáváte se na tenký led, jenž pod vámi může snadno prasknout. Vězte, že tímto způsobem ubližujete nejen své drahé polovičce, ale i sami sobě, a to není dobře. Mějte oči a srdce otevřené jen pro vaši milou, před ostatními je uzavřete a uchovejte si svou lásku na celý život.

Tags: ,