Co koupit své drahé polovičce?

Rok se s rokem sešel a opět musíte řešit to věčné dilema, které nese název vánoční dárek? Pokaždé, když se vaše drahá polovička zmíní o tom, že má narozeniny, svátek, nebo že budou Vánoce a je nadšená, začíná vám být úzko? Od této chvilky už se nemusíte obávat. Poradíme vám, po čem často ženy touží a nikdy se vám o tom nezmíní.

Romantický pobyt

Ženy jsou romantické duše. Často mají vysněnou destinaci, kam by se rády podívaly, ač už je to místo tady v České republice, nebo v zahraničí. Každá z nich tajně touží po splnění jejího vysněného příběhu. Každá žena však tento sen má jiný, a proto je velice důležité naslouchat jí, protože děj jejího snu často a ráda prozrazuje. Vaším jediným úkolem pak je, jí tento sen splnit. Pokud se vám to podaří, tak věřte tomu, že budete mít doma nejšťastnější ženu pod sluncem.

Pokud se vám vaše přítelkyně, či manželka zmíní o tom, že by ráda někam vyrazila. Zasedněte k internetu a objednejte si zájezd s ubytováním na daném místě. Ženy často touží po noci strávené na zámku. Potěšíme vás, některé zámecké komplexy nabízejí ubytování přímo v dobových prostorách.

Dárek pro knihomolku

Mužům často nemají v oblibě čtení knih, ženy to mají jinak a najdete mezi nimi spoustu knihomolek. Pokud k této skupině patří i vaše drahá polovička, nahlédněte jí do knihovničky, odhadněte žánr, který ráda čte, případně autora a máte vybraný vhodný dárek. Pokud však víte o tom, že je vaše přítelkyně, či manželka zaregistrovaná v některé knižní databázi, jako jsou stránky databáze knih, nebo ČBDB, zkuste nahlédnout, zda nemá daný některý titul do sekce přání, tato sekce vám s vybíráním dárku též hodně pomůže.

Dárek pro kuchtičku

Vaří vaše žena ráda? Pokud ano, zjistěte, jaký spotřebič jí v kuchyni chybí a pořiďte jí ho. Pokud o žádném takovém spotřebiči nevíte, jistě jí udělá radost i některá z nových kuchařek. Je jejím oblíbeným seriálem Hra o trůny? Některá nakladatelství vydávají kuchařky plné jídel, která jedli hlavní hrdinové této série. Jistě si některá z nich oblíbíte a případně tento dárek můžete užívat spolu a trávit společné chvilky i při vaření.

Dárek pro sportovkyni

Víte o tom, že vaše žena ráda sportuje? Pozvěte jí na sportovní akci, kterou uspořádáte společně s přáteli a na které bude moci ukázat své kvality. Dále pak můžete zakoupit lístky na některá utkání, pokud ráda sleduje hokejová utkání v televizi, tak je úžasným dárkem vstupenka hokejové utkání. Naživo si užije i výtečnou atmosféru, kterou doma u televize rozhodně nemá.

Pokud víte, že by jí neudělal radost ani jeden z předešlých návrhů, určitě bude mít radost ze sportovního oblečení, které jí zakoupíte. Pokud si nejste jisti velikostí, pořiďte jí raději dárkový poukaz, za který si pak nakoupí to, co bude potřebovat a co se jí bude líbit.

Dárek pro milovnici filmů a hudby

Chodí vaše žena ráda do kina na filmy? Co jí předplatit lístky na její oblíbené filmy, nebo na filmy s oblíbenými herci či herečkami? Dalším možným způsobem, jak udělat radost, je pořízení filmů na DVD nosičích, které si bude moci doma přehrávat dle libosti. Stejně tak můžete uctít i milovnici hudby. Pozvěte ji na koncert její oblíbené skupiny, nebo jí pořiďte DVD či CD s jejími oblíbenými písněmi.

Tags: ,