Důvody, proč muži nehubnou do plavek

Komplexy z vlastní postavy na koupalištích, pláží či rybníků nyní gradují. Můžu si vzít bikiny? Nemám v tom velký břicho? Ženy to prostě víc řeší. Avšak muži se o tuto problematiku nestarají. Jsou spokojení s tím, jak vypadají. Proč ale muži nehubnou do plavek jako ženy?

Lenost

Hubnutí do plavek s sebou přináší především disciplínu, odříkání a nějakou činnost. To samozřejmě mužům není cizí. Důležité je však, aby vynaložená práce odpovídala výsledku. Muž rozhodně nebude makat v posilovně, jíst tři měsíce brokolici nebo červenou řepu.

Jakmile nemá muž konkrétní motivaci, typu, že něco musí udělat, něčeho se na chvíli vzdát a potom bude úspěch u žen zaručen, většinou do toho nejde. Hubnutí do plavek totiž úspěch u žen nezaručuje. Pokud by tomu tak opravdu bylo, nedělali by muži na jaře nic jiného, než dřeli v posilovně.

Žádný tlak

Časopisy nebývají plné vyzáblých modelů, kteří jsou jen kost a kůže. Muži si mezi sebou neřeknou, hele podívej na toho týpka, ten je ale hubenej! To chci taky! Mužům je to prostě ukradený.

Na chlapy nikdo nekouká

Bohužel to pravda je a je to zároveň mínus pro nás chlapy, ale je to tak. Nikdy se totiž nestalo, aby parta holek se opírala o plot a sledovala nás, muže, jaký máme nabušený tělo a kolik vyrýsovaných svalů vlastním.

Rádi jíme

Představte si, jak před závažným rozhodnutím stojíte. Buď si dáte k večeři svíčkovou s devíti, nebo si místo ní nastrouháte trochu mrkve, abyste u vody vypadali báječně.

Hrdost

Podle výzkumu je až 96 % mužů spokojeno se svým tělem. Já jsem taktéž spokojen. Nevadí mi ta pneumatika kolem pasu, protože ji mám rád. Celé panděro mám rád a jsem s ním spokojen. Bez něj bych to totiž nebyl já.

Tags: ,