Módní doplňky pro moderního muže

Jste moderní muž, který je rád středem pozornosti, avšak nikoliv svým vyzývavým zevnějškem či výstředností, ale naopak výběrem módních doplňků? Tyto doplňky často vypovídají nejen o vašem vkusu, ale také o tom, jaký vůbec jste. Zvoleným typem doplňků se odhalí každý romantik, sportovec, ale také třeba drsňák. Tak co, jaký jste podle svých doplňků vy? Pouštíte se spíše do odvážnějších doplňků, nebo raději vyznáváte decentnost?

Doplňky vhodné pro mužskou populaci

Ženy milují náušnice, kabelky, řetízky, náramky, prstýnky a spoustu dalších druhů doplňků. Rády chodí vyladěny do posledního detailu. Otázkou je, proč by takto nemohli vypadat i muži. Mohou a existuje spousta módních doplňků, kterými mohou snadno, vkusně, dokonce i za přijatelnou cenu vylepšit svůj zevnějšek.

Máte velké možnosti výběru. Můžete navštívit specializované obchody, kde si vybrané zboží rovnou i vyzkoušíte, nebo se podíváte na internet a pestrou nabídku si prohlédnete v pohodě a klidu doma. Některé e-shopy dokonce nabízejí dodání zboží domů zdarma, jiné vám přivezou vybrané zboží do pro vás nejbližšího obchodu, nebo si jej můžete osobně vyzvednout přímo v centrále e-shopu.

Čím vším můžete vylepšit svůj zevnějšek?

Věřte tomu nebo ne, existuje široká škála módních doplňků, které vás zkrášlí. Některé jsou již v dnešní době tak běžné, že byste je už ani za módní doplněk nepovažovali, ale jsou jimi. Pokud jste spíše šetřiví a nechcete vybírat doplňky přímo od návrhářů, můžete nakupovat levnější alternativy, které se mnohdy svým vzhledem přibližují k originálům, avšak někdy je dokonce i svou kvalitou předčí. O jaké druhy zboží se jedná? Na to se podíváme níže.

K módním doplňkům řadíme hodinky, které můžete zakoupit v různém provedení, ať už co se materiálu týče, nebo můžete vybírat z různého designu. Někteří muži mají raději robustnější ciferníky, jiní zase radši malé, ale přehledné, avšak sportovci si nejčastěji vybírají hodinky digitální s různými vymoženostmi, které normální hodinky nemají, jedná se zejména o stopky.

Další oblíbenou kategorií doplňků jsou náhrdelníky a řetízky. V poslední době do módy přišly takové, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, často můžeme najít například dřevěné korálky, kůže s kostěnými přívěsky, ale pochopitelně i tradiční stříbrné a zlaté řetízky. Co se týče řetízků z drahých kovů, stříbro vyhrává nad zlatem. Stejně je tomu však i u pánských náramků, které jsou v tuto chvíli nejoblíbenější v přírodní variantě.

Pokud nosíte náušnici, můžete si také vybrat z nejrozličnějších typů. Nejoblíbenějšími barvami jsou černá a stříbrná. Vítězí jednoduchost, moderní pánské náušnice jsou většinou bez kamínků, a pokud kamínek je, tak je jen jeden. Můžete vybírat i z různých tvarů, na výsluní jsou momentálně kroužky a pecičky. Nejvíce nás zaujala náušnice ve tvaru činky, která potěší zejména milovníky posilování.

V poslední době je také velice oblíbeným prvkem prsten. I zde slaví úspěchy zejména jednoduché kousky, nejoblíbenějšími kousky jsou například prsteny vyrobené z chirurgické oceli či stříbra. Můžete však pochopitelně najít i prsteny v jiném barevném provedení a jiném designu, například prsteny s vybroušenými motivy apod.

Chodíte do práce a potřebujete nějakou stylovou tašku? I brašna je považována za pánský módní doplněk. Opět můžete vybírat z různých materiálů, z nichž bude vaše taška vyrobená, ale pochopitelně i z různých barevných provedení a designu. Nejčastějšími barvami jsou černá a hnědá, brašny jsou vyráběny z kůže a můžete vybírat z různých tvarů a velikostí. Vše podle libosti a potřeby. Stejně tomu je i při výběru taštiček na holení, pouzder na karty či peněženek.

Chcete vyzdobit také své oblečení? Není to problém. Můžete si vybrat třeba nějakou pěknou pokrývku hlavy, ať už třeba klobouk, cylindr, nebo „obyčejnou“ kšiltovku. Dále pak můžete najít spoustu zajímavých opasků, ať už budou zajímavé materiálem, způsobem zpracování, nebo barvami.

Pokud se chystáte na nějakou slavnostní akci, jistě oceníte motýlka, či kravatu, vybírat můžete opět z různých zpracování, avšak nezapomeňte, že by se vám měla hodit k vaší košili a obleku. Do klopy saka si vyberte kapesníček, který bude barevně korespondovat s kravatou, nebo motýlkem. Kravatu si pak můžete sepnout sponou. Sako pak můžete dozdobit působivou jehlicí, která je nejčastěji zpracována ve tvaru květiny. Dbejte však na to, abyste nepůsobili příliš překombinovaným dojmem. Na košili si můžete připnout manžetové knoflíčky.

Při výběru módních doplňků myslete i na své zdraví. Konkrétně na ochranu vašich očí před slunečním zářením a vyberte si nějaké stylové brýle, které vás ochrání a uděláte s nimi i velkou parádu.

Tags: ,