Nejžhavější trendy pánské módy 2019

Je to pravda odvěká, šaty dělaj člověka – tento známý úryvek jedné z Werichových písní bude bezpochyby platným i v tomto roce. Pánové, pokud se tedy rádi oblékáte, navíc dle nejnovějších trendů, tak od nás prosím přijměte tipy na nejvíce trendy kousky letošního roku, jež by rozhodně neměly chybět v šatníku žádného milovníka módy. 

Krátké šortky 

I člověk v módě nepříliš zběhlý si musel v poslední době povšimnout všudypřítomného módního návratu do 90.let, ulice se jen hemží lidmi s ledvinkami, džínovými košilemi či obutými „ugly sneakers“.Nejinak je tomu i v případě šortek v tomto střihu, ty patřily v devadesátkách mezi naprosté fenomény. Jedni je milovali, druzí je nenáviděli, totožné to bezesporu bude i během jejich letošního návratu. 

Široké kostkované kalhoty 

Na předváděcích molech se v posledních letech s širokými kalhotami roztrhl pytel, snad žádná významnější módní přehlídka se bez nich neobešla. V ulicích však dlouho přetrvával trend užších střihů kalhot. Nicméně ten se pomalu, ale jistě začíná chýlit ke svému konci a pánové stále čím dál tím více inklinují k širokým kalhotám, jejichž nespornou výhodou je jejich pohodlnost. Za nejvíce trendy pak lze jednoznačně označit ty opatřené kostkovaným vzorem. 

Dvouřadá saka 

Letošní módní trendy myslí i na milovníky nikdy nestárnoucí elegance, neboť v roce 2019 budou in neformální dvouřadá saka v neutrálních odstínech, nadchne zejména jejich univerzálnost a praktičnost. Stejně jako v případě klasických jednořadých sak je však třeba při koupi preferovat kvalitu a skvěle padnoucí střih před nízkou cenou (čest výjimkám), protože jen tak lze docílit toho, že výsledný outfit bude vypadat dobře. 

Výrazné zvířecí vzory  

Naopak pro odvážnější z vás tu jsou tygří, zebří nebo leopardí vzory, které byly loňským trhákem v dámské módě. Letos je však řada na pánech, kteří si tak díky tomu budou moci vybírat ze široké škály produktů s těmito vzory, jež se již postupně začínají objevovat na pultech obchodů všech předních módních značek. 

Tags: