Spodní prádlo pro nabušeného svalovce

Kulturistika a posilování bývaly odpradávna doménou mužského světa. S postupem času se sice v rolích fitnessek začaly objevovat i ženy. Na zarýsované tricepsy, bicepsy nabušené k prasknutí, mega deltové svaly a břišní varhánky bez špetky tuku ale zdaleka nemají dech. I kdyby se pominuly, nárůst masivních tělesných kultur náleží po zásluze pánům tvorstva a žena jeho proporcí nikdy nedosáhne.

Příroda to tak zařídila. Žena umí rodit děti, muž byl obdařen větší fyzickou silou a genofondem rozsévače biologické informace. Aby mohl splnit svou vrozenou úlohu zploditele, lovce a ochránce, musí být fyzicky zdatný. Splní tak předpoklad, že svou úlohu zastane dokonale a na nezbytnou dobu ošálí smysly své partnerky.

Z hlediska evoluce si žena vybírá samce. Důležitou roli hrají hormony, ale i fyzický vzhled. Mužná náruč je prvotním předpokladem k tomu, aby chlap zaujal a stal se favoritem volby. K tomu, aby jiskra přeskočila a došlo k fyzickému sblížení, je příhodné vypadat trendy a podpořit designově své maskulinum. Tomu mohou napomoct vhodně zvolené pánské trenky.

Sexy negližé (ne-)jen pro sportovce

Spodky a obnažené svaly mají k sobě blízko. Namakaní borci z posiloven mají potřebu dávat svou vydřenou krásu na odiv a ženám se pohled na svalnaté mužné tělo líbí. K dokonalému efektu poslouží pánské trenýrky STYX, které padnou jako ulité na mužské pozadí. Mají dvojitý efekt: zvýrazní přednosti a skryjí nedostatky. V případě kulturistů a vyznavačů posilování se stanou oblíbeným doplňkem, který se postará o maximalizaci dojmu ze cvičení. Výběrem kreativních vzorů, s přihlédnutím k barvě pleti a tónu kůže, se sexy objektem stane každý borec, který odhodí stud a nebojí se lehce zaexperimentovat. Garantujeme, že najít svůj osobitý styl, co do boxerek nebo nohavičkových panty trenek, nebude delší, než prolistovat několik stránek e-shopu, z něhož lze objednat světové značky doslova na jeden KLIK.

Tags: