Vychytávky pro chlapy ze světa techniky

Každý muž má svou oblíbenou oblast a stejně tak touží i po různých vychytávkách právě z této kategorie. Společně se podíváme na technické vychytávky pro fyzika, cestovatele, milovníka piva a třeba i astronoma. Některé z tipů jsou vtipné, ale svůj účel plní dokonale.

Setři mě

Pro vyznavače cestování a dobrodružství trh nabízí vychytávku, která jim udělá určitě velkou radost. Ve specializovaných obchodech, ale třeba i jen tak na internetu můžete najít stírací mapu. Sice to není výherní los, ale je to taková pěkná památková záležitost, která potěší nejen vás, ale může udělat radost i někomu jinému jako pěkný nevšední dárek.

Pro dosažení kýženého cíle vám stačí vzít do ruky minci a začít stírat státy, či města, která jste navštívili. Mapu můžete považovat i za jistou motivaci. Můžete si dávat cíle a snažit se je splnit. Každou dovolenou můžete strávit na jiném místě, objevovat jeho krásy a jít po stopách historie.

Tato stírací mapa vám zaručí spoustu dobrodružných zážitků, jako bonus vám bude mapovat vaše vzpomínky a zároveň ozdobí vaši zeď. Pokud vyrazíte s přáteli na dovolenou, můžete při každé návštěvě vzpomínat na prožitá dobrodružství a vracet si je třeba díky elektronickému fotorámečku, který dokáže fotky promítat jako prezentaci.

Pro fyzika

Jste vyznavačem fyziky a zajímají vás některé jevy, jako je třeba setrvačnost? Pořiďte si úžasnou Newtonovu houpačku, kde můžete neustále tento jev pozorovat, sledovat a zkoumat. Třeba vás napadne, jak vytvořit něco podobného, třeba u vás na zahradě. Zabavíte se a budete si moci donekonečna hrát.

Srdce pivaře zaplesá, když…

…dostane od své paní chladící půllitr. Naprosto úžasná záležitost, která nenechá váš oblíbený nápoj zteplat. Je to záležitost, která není nikterak drahá, a můžete ji najít ve specializovaném obchodě. Možnost výběru je vcelku široká, protože můžete vybírat hned z několika velikostí. K té největší dostanete jako dárek otvírák. Od všech velikostí můžete očekávat elegantní vzhled a kvalitní provedení. Použití je snadné. Vložíte na chvíli chladící půllitr do mrazáku a nechte jej vychladit, pak jej vyndejte, nalijte do něj svůj oblíbený nápoj a užívejte si jeho chlad.

…si může pivo užívat neustále a může jej ucumlávat z pivní helmy. Nasaďte si na hlavu helmu s dvěma držáky na pivní plechovku s brčkem pro pití. Takto budete moci pít neustále a nebudete muset v ruce držet vychlazené plechovky či lahve. Pivní helma je určena pro pasivní milovníky sportu. Nasaďte si ji na hlavu, sledujte svůj oblíbený sport v televizním přenosu a pijte pivo.

Pro milovníky ekologie

Myslíte na životní prostředí a chcete mu prospět? Udělejte to tak, že si do domácnosti pořídíte ekologické skládací lahve. Asi vám to zní divně, ale… Ve chvíli, kdy do lahve nalejete svůj oblíbený nápoj, získá lahev svůj tvar a drží jej do té doby, dokud nádobu nevyprázdníte. Pak ji můžete složit a uskladněná počká na další využití. Tuto vychytávku oceníte zejména při svých výletech za poznáním, kdy nebudete muset hledat nejbližší popelnici, abyste vyhodili použitou plastovou láhev. Nebo může být vhodná  repasovaná elektronika, a tím můžete také jednoduše šetřit přírodu.

Pro milovníka aut

Jezdíte rád autem a v zimě vás trápí zamrzlá okna? Máme tu pro vás vychytávku, která vás jistě potěší. Jedná se o škrabku na okna se zateplenou rukavicí. Od této chvíle budete moci oškrábat okna svého čtyřkolého mazlíčka bez toho, aby vám musely mrznout ruce.

Vychytávka pro čtenáře

Pokud večer před spaním rádi čtete a neradi světlem rušíte svou drahou polovičku, pořiďte si pro sebe malou lampičku na knížku, kterou snadno a rychle přiděláte ke své knížce klipem či speciální sponkou, která je k lampičce přidělaná. Tato vychytávka vám prokáže dobrou službu a zároveň se můžete radovat, protože nespotřebuje tolik energie a baterky v ní vám vydrží hodně dlouho.